Zapisy

           Rozpoczynamy rekrutację do Przedszkola Katolickiego „OAZA” na nowy rok szkolny 2022/2023. Wnioski można pobrać w formie papierowej w kancelarii Parafii Bł. Michała Kozala BM w Lipnie (od poniedziałku do czwartku w godz. od 8.00 do 9.00 i od 16.00 do 17.30, w piątki od godz. 19.00) lub w wersji elektronicznej pdf. do wydrukowania w zakładce: „MATERIAŁY DO POBRANIA”. Wnioski należy składać w kancelarii parafialnej, a o przyjęciu decyduje kolejność składania wniosków.

        Po zakończeniu terminu rekrutacji, Dyrekcja Przedszkola Katolickiego „OAZA” rozpatruje wszystkie wnioski i informuje Rodziców lub Opiekunów o przyjęciu dziecka do naszej placówki. Następnie Rodzice składają osobiście, w wyznaczonym czasie, Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do wniosku o przyjęcie do przedszkola. Docelowo planowane są trzy oddziały - łącznie 55 dzieci.

        Obecny rok jest pierwszą rekrutacją, jaką przeprowadza nasze przedszkole, stąd z pewnością będą pojawiały się różne pytania i wątpliwości. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać w kancelarii parafii lub pod numerem telefonu przedszkola: 780-520-149