Ruszyły zapisy na rok szkolny 2022/2023!

Ruszyły zapisy do Niepublicznego Przedszkola Katolickiego „Oaza” przy parafii Błogosławionego Michała Kozala BM w Lipnie na rok szkolny 2022/2023. Zachęcamy Państwa do zapisywania swoich pociech.

To nowa i wyjątkowa propozycja edukacyjna, która wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, chcącym zapewnić swoim dzieciom wzorową opiekę i wychowanie ku wartościom, wzbogacone o szeroką gamę zajęć dodatkowych. Przedszkole posiada innowacyjną infrastrukturę, trzy nowoczesne sale, przyjazną przestrzeń dla dzieci z niepełnosprawnościami, bezpieczny plac zabaw, ale nade wszystko profesjonalną kadrę.

Zapewniamy Państwa dzieciom realizację Podstawy Programowej, wykwalifikowaną kadrę, tworzącą przyjazną i rodzinną atmosferę, ciekawe i różnorodne zajęcia edukacyjne (np. wychowanie przez zabawę), udział w zajęciach dodatkowych (np.: językowych, rytmicznych, muzycznych), wyjątkowy charakter związany z odniesieniem do wartości katolickich, udział w licznych uroczystościach i konkursach przedszkolnych, wyżywienie w pełnym zakresie (śniadanie, obiad i podwieczorek) oraz nowoczesny budynek wyposażony według najwyższych standardów.

Wnioski można pobrać w formie papierowej w kancelarii Parafii Bł. Michała Kozala BM w Lipnie (od poniedziałku do czwartku w godz. od 8.00 do 9.00 i od 16.00 do 17.30, w piątki od godz. 19.00) lub w wersji elektronicznej TUTAJ. Wnioski należy składać w kancelarii parafialnej, a o przyjęciu decyduje kolejność składania wniosków.

Po zakończeniu terminu rekrutacji, Dyrekcja Przedszkola Katolickiego „OAZA” rozpatruje wszystkie wnioski i informuje Rodziców lub Opiekunów o przyjęciu dziecka do naszej placówki. Następnie Rodzice składają osobiście, w wyznaczonym czasie, Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do wniosku o przyjęcie do przedszkola. Docelowo planowane są trzy oddziały – łącznie 55 dzieci.

Obecny rok jest pierwszą rekrutacją, jaką przeprowadza nasze przedszkole, stąd z pewnością będą pojawiały się różne pytania i wątpliwości. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać w kancelarii parafii lub pod numerem telefonu przedszkola: 780-520-149.